گوشی های آیفون دارای برد و تجهیزات داخلی یکپارچه و منظمی هستند که در صورت نیاز می توانید توسط یکی از افراد ماهر در زمینه تعمیر موبایل آیفون، تعمیرات لازم را انجام دهید. همراه ما باشید تا در مورد تعمیر برد موبایل آیفون صحبت کنیم.

طراحی سخت افزار و برد موبایل آیفون

شرکت اپل در طراحی برد موبایل آیفون IPhone mobile board از ایده های هوشمندی استفاده کرده تا کارایی قطعات سخت افزاری دستگاه نسبت به گوشی های هم رده خود بالاتر باشد. این امکان باعث شده که گوشی آیفون و برد دستگاه کمتر دچار ایراد و اشکال شود. در صورت استفاده نامناسب یا موارد دیگر دچار خرابی یا آسیب های جبران ناپذیری می شود.

طراحی سخت افزار و برد موبایل آیفون

مهم ترین دلایل تعمیر برد موبایل آیفون

ایرادات گوشی آیفون به جز صفحه نمایش دستگاه، از برد دستگاه بوده که در صورت مواجه شدن با خاموش روشن شدن خودکار، خاموش شدن بدون دلیل، هنگ کردن، فریز شدن صفحه و روشن نشدن دستگاه باید نسبت به عیب یابی و تشخیص آن به تعمیرکاران مجاز مراجعه نمایید. پس از عیب یابی می ‌توانید نسبت به تعمیر قطعات دستگاه اقدام نمایید. بیشتر ایرادات دستگاه از برد گوشی موبایل آیفون خواهد بود.

نشانه های خرابی برد

اگر قبل از خاموش شدن گوشی با مواردی مانند وارد شدن ضربه شدید به گوشی، آب خوردگی و رطوبت، هم چنین داغی بیش از حد آن رو به رو شده اید، می توانید نسبت به تعمیر برد دستگاه اقدام نمایید. در نظر داشته باشید، در برخی مواقع تعمیر برد موبایل آیفون امکان پذیر بوده و در برخی مواقع نیاز به تعویض دارد. در صورت نیاز باید با نمونه های اورجینال و با کیفیت تعویض نمایید.

هزینه های تعویض و تعمیر برد موبایل آیفون

هزینه تعمیر گوشی آیفون به موارد مختلفی بستگی دارد. اگر قابل تعمیر باشد، نسبت به قطعات تعویضی دستگاه، باید هزینه متفاوتی از مشتری دریافت شود. همچنین در صورت نیاز برای تعویض، مشتری با گزینه های مختلفی برای خرید برد مواجه می شود. می تواند برد با کیفیت یا اورجینال را خریداری کرده یا برد متوسط را خریداری نمایید. برای اطلاع از قیمت دقیق و استعلام هزینه های تعمیر گوشی موبایل آیفون، با کارشناسان و تعمیرکاران مجموعه آنی تعمیر در ارتباط باشید.

موارد مهم قبل از تعمیر برد موبایل آیفون

مهمترین مواردی که باید قبل از تعمیر برد موبایل آیفون به آن توجه نمایید عبارتند از:

  • بررسی باتری

باتری یکی از بخش های مهم موبایل بوده که در تعمیر موبایل نقش اساسی دارد. فاسد شدن باتری، باعث ایجاد فشار در برد دستگاه می ‌شود. در این صورت ممکن است باعث ایجاد آسیب به برد شود. بهتر است در زمان خرابی یا کاهش عمر باتری، آن را تعمیر کرده و یا تعویض نمایید تا از بروز مشکلات بزرگتر به داخل دستگاه جلوگیری نمایید. هزینه تعویض باتری آیفون چقدر است؟

موارد مهم قبل از تعمیر برد موبایل آیفن

  • بررسی دما و گرمای دستگاه

ممکن است بدون دلیل دمای گوشی افزایش یابد. می توانید با استفاده از نرم افزار های مختلفی دمای داخلی دستگاه را بررسی کرده و اگر بیشتر از حد مجاز باشد، برای تعمیر برد موبایل آیفون و جلوگیری از آسیب های بزرگ تر به برد دستگاه، به تعمیرکاران ماهر مراجعه نمایید.

  • ورود آب به گوشی

ورود آب گوشی مخصوصاً در زمان روشن بودن و استفاده از آن، یکی از بزرگترین مشکلاتی است که برای گوشی های مقاوم به وجود می ‌آید. در این صورت نیاز به تعویض برد و یا صفحه نمایش گوشی خواهید داشت. اگر در زمان ورود آب به موارد مختلفی از جمله گوشی را خاموش کرده و برخی نکات تکمیلی را رعایت کنید. در نتیجه از ورود آسیب های بزرگتر جلوگیری می شود.

برای تعمیر برد موبایل آیفون و آسیب های وارد شده به مجموعه آنی تعمیر مراجعه کرده تا عیب یابی گوشی با سرعت بیشتری انجام شود. در نتیجه با هزینه های کمتری گوشی موبایل خود را تعمیر نمایید.

جمع بندی

مجموعه آنی تعمیر، مرکز تخصصی تعمیرات موبایل، تبلت، لپ تاپ و سایر تجهیزات الکترونیکی بوده که می ‌توانید برای تعمیر، بررسی و عیب یابی تجهیزات الکترونیکی از جمله تعمیر برد موبایل آیفون خود، از خدمات حضوری و آنلاین مجموعه استفاده نمایید.

آنی تعمیر از متخصصان حرفه ای تشکیل شده که می توانید تجهیزات الکترونیکی خود را با کمترین هزینه تعمیر و با خیالی آسوده تحویل بگیرید. برای استفاده از خدمات مرکز تخصصی تعمیرات موبایل، تبلت و لپ تاپ آنی تعمیر، درخواست خود را در سایت مجموعه ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.