مدت زیادی از ورود محصولات جی پلاس به ایران نمی گذرد.این برند در همین مدت کوتاه توانسته طرفداران بسیاری را برای خود پیدا کند. اما نکته ی دیگری باید در نظر داشت، این است که خرابی های زیادی مشاهده شده که ممکن است برای همه برند ها نیز وجود داشته بیایند. از همین رو یکی دیگر از خدماتی که در ایران به سرعت رواج پیدا کرده تعمیر تلویزیون های جی پلاس می باشد. این برند تعمیر پذیری بالایی دارد.اما مسئله دیگری که مشکل ساز است کم بودن قطعات جانبی برای انجام تعمیرات است. که کار بسیاری را بسیار سخت و دشوار می سازد.از همین رو مراکز زیادی را می توان نام برد که بعد از مدتی در زمینه تعمیر موبایل جی پلاس با شکست مواجه شدند.اما با شرایط ذکر شده باید دید که مراکز تعمیراتی از پس کمیاب بودن قطعات تعمیری و تعویضی این برند بر خواهند آمد یا خیر.

مجموعه آنی تعمیر یکی از مراکزی می باشد که در جهت بهبود کیفیت خدمات تعمیرات، همه مشکلاتی که ممکن است برای تلویزیون و موبایل های جی پلاس به وجود بیاید و حتی با وجود موانع گفته شده حل خواهد کرد. همچنین می توانید برای در خواست تعمیر تلویزیون جی پلاس با شماره 09125234997 و یا از طریق فرم درخواست، در خواست خود را ثبت کنید.

 

تعمیر و تعویض پنل تلویزیون جی پلاس

ممکن است در بعضی از موارد برای حل مشکلات و تعمیر تلویزیون های جی پلاس نیاز به تعویض پنل به صورت کامل باشد. از مواردی که می توانند پنل را به صورت کامل دچار آسیب و خرابی می کنند می توان به آبخوردگی ، شکستگی ، اتصالی و مواردی این چنینی اشاره کرد. در نظر داشته باشید امکان تعمیر پنل آسیب دیده وجود ندارد. و تنها راه پیش رو تعویض پنل تلویزیون می باشد. تعویض پنل تلویزیون نیاز به مهارت ، تجربه ، تخصص بالا دارد. و در عین حال اقدامی پر هزینه محسوب می شود. و بهتر است از کیفیت اصلی و اورجینال استفاده شود تا بهترین عملکرد را از دستگاه خود دریافت کنید.

 

هزینه تعمیر تلویزیون جی پلاس

یکی از مواردی که توسط بسیاری از کاربران از مجموعه های تعمیراتی پرسیده می شوند، این است که هزینه تعمیر تلویزیون جی پلاس چقدر می باشد؟. از اصلی ترین مواردی که در قیمت تعمیرات تلویزیون های جی پلاس تاثیر مستقیم دارد را می توان قیمت خرید قطعه خراب که نیاز به تعویض نامید. در بسیاری از موارد به دلیل کم یاب بودن قطعه ای می توان قیمت تعمیر تا 2 برابر بالا تر از حد معمول باشد. هزینه های اعلام شده حدودی می باشند و می تواند به دلیل نوسانات قیمت بالا تر رفته باشند. پی در نظر داشته باشید برای استعلام قیمت دقیق بهتر است تماس بگیرید.

قیمت و هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون جی پلاس بسته به اینچ تلویزیون (از 32 اینچ تا 55 اینچ) در حدود 300 هزار تومان تا 2 میلیون تومان باشد. هزینه تقریبی تعمیر مین برد تلویزیون از 300 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می باشد. هزینه حدودی تعمیر برد پاور از 200 هزار تومان تا 800 هزار تومان می باشد.

 

تعمیر تلویزیون جی پلاس

 

تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون جی پلاس

تعمیر بک لایت تلویزیون در مواقعی انجام می شوند که تلویزیون دچار مشکل در نور صفحه شده باشد. برای مثال ممکن است تصویر تیره تر یا روشن تر شده باشد. یا به صورت کامل تصویری نمایش داده نشود. تعمیر بک لایت نیاز به باز شدن پنل تلویزیون دارد که انجام این کار باید توسط تعمیر کاران ماهر و زبده انجام شود. چون کوچک ترین اشتباه ممکن به قیمت از بین رفتن پنل تلویزیون به صورت کامل تمام شود. در قدم بعدی لامپ های معیوب بک لایت شناسایی شده و تعمیر یا تعویض می شوند. در نظر داشته باشید گاهی ممکن است تعمیر بک لایت موفقیت آمیز نباشد و نیاز به تعویض قطعه باشد.

 

تعمیر یا تعویض برد تلویزیون جی پلاس

وظیفه  برد تلویزیون ، دریافت سیگنال از ورودی های مختلف و پردازش آنها توسط پردازنده (cpu)   می باشد. برد تلویزیون یا همان مین برد تلویزیون وظایف مختلفی مانند کنترل ورودی و خروجی های مختلف مانند حافظه رم ، صدا ، یو اس بی ، تصویر ، HDMI و چنین مواردی می باشد. بنابر این خرابی برد عملکرد تلویزیون در بخش های مختلف را دچار مشکل خواهد کرد. در نتیجه مشکلات مختلفی را به وجود می آورد . تعمیر برد با دستگاه های پیشرفته امکان پذیر است و با شناسایی و تعویض قطعات معیوب شروع می شود. در صورتی که بخش هایی از مسیر برد قطع شده باشد یا برد به صورت کامل سوخته باشد، تنها راه تعویض برد می باشد.

از دیگر خدمات این مجموعه می توان به تعمیر تلویزیون اشاره کرد.