برند لنوو یکی از برندهای معتبر در دنیای محصولات کامپیوتری است. لپ تاپ‌ها و کامپیوتر های این شرکت از کیفیت و اعتبار خوبی برخوردارند. با این وجود، صاحبان این محصولات گاهی اوقات با مشکلات متداولی در کار با لپ تاپ‌های لنوو روبه‌رو بوده‌اند. از جمله مشکلات متداول لپ تاپ لنوو، می‌توان به مشکل در کیبورد اشاره کرد. بسیاری از کاربران در کار با لپ تاپ لنوو، متوجه شده‌اند که با فشار دکمه‌های کیبورد، صفحه کلید لپ تاپ به داخل فرو می‌رود. از مشکلات متداول دیگر، می‌توان به گرم شدن سریع و بیش از حد لپ تاپ لنوو اشاره کرد. در این مطلب در آنی تعمیر قصد داریم مهم‌ترین مشکلات این لپ تاپ ها و نحوه تعمیر لپ تاپ لنوو را به زبان ساده آموزش دهیم.

لپ تاپ لنووی شما حتی اگر کند باشد، دیر لود شود و یا یکی از مشکلات متداول که در ادامه به آنها می‌پردازیم را داشته باشد، تیم تخصصی ما در آنی تعمیر می‌توانیم به شما کمک کنیم. در این صورت لازم نیست هزینه زیادی را صرف خرید لپ تاپ دیگری کنید.

در ادامه این مطلب، برخی از مشکلات لپ تاپ لنوو را توضیح داده ایم. پس برای تعمیر لپ تاپ لنوو خود تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیر لپ تاپ ایسوس با ما همراه باشید .

تعمیر لپ تاپ لنوو

چرا لپ تاپ لنوو هنگ می کند

در تعمیر لپ تاپ لنوو علت هنگ کردن و بالا نیامدن لپ تاپ لنوو می‌تواند ناشی از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری باشد. اگر مشکل از نرم افزاری آن باشد باید بررسی کنید ببینید که آنتی ویروس آن به خوبی عمل می کند یا نه. این امکان وجود دارد که لپ تاپ شما آنتی ویروس نداشته باشد در این صورت وجود همجین مشکلاتی طبیعی است.

  • اگر آنتی‌ویروس دارید، بررسی کنید که از آخرین نسخه آن استفاده می کنید یا نه. در این مرحله با آخرین نسخه از آنتی‌ویروس خود، فضای درایو لپ تاپ را اسکن کنید.
  • ویندوز قدیمی هم می تواند باعث بروز مشکلات نرم افزاری، از جمله هنگ کردن ناگهانی لپ تاپ لنوو شود. پس از تنظیمات لپ تاپ خود، نسخه‌ی ویندوز را بررسی کنید. در صورتی که آپدیت جدیدی برای آن وجود داشت، اجازه دهید ویندوز به ارتقای خود بپردازد.
  • اگر مشکل لپ تاپ لننو شما از این موارد بالا نبود، می‌تواند از مشکلات سخت‌افزاری باشد. در این صورت، بهتر است یک متخصص، قطعات مختلف سخت‌افزار لپ تاپ را بررسی کند. مشکل در عملکرد هارد درایو و کارت گرافیک، از علت‌های متداول سخت‌افزاری در زمینه‌ی هنگ کردن ناگهانی لپ تاپ هستند.

شما می توانید برای تعمیر لپ تاپ لنوو خود از ما مشاوره بگیرید تا ما شما را در این امر راهنمایی کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس ما 09125234997 در ارتباط باشید.

دلایل روشن نشدن لپ تاپ لنوو

روشن نشدن لپ تاپ اتفاق وحشتناکی است اما نباید باعث ترس شما شود! گاهی در تعمیر لپ تاپ لنوو علت آن پیچیده نیست و با صرف هزینه‌ی بسیار کم، رفع می‌شود.

  • گاهی اوقات ممکن است مشکل روشن نشدن لپ تاپ لنوو از باتری آن باشد. در این صورت، دقت کنید که باتری به درستی در جای خود قرار گرفته است. اگر باتری لپ تاپ جداشدنی است، آن را باز کنید و دوباره در جای خود قرار دهید.
  • کابل شارژر را در جای خود قرار دهید.، سپس بررسی کنید که چراغ شارژ روشن می‌شود یا نه. لپ تاپ لنوو با چراغ سبز، نارنجی و چشمک‌زن، وضعیت شارژ دستگاه را نمایش می‌دهد. سبز به معنای باتری پر است. نارنجی یعنی شارژ باتری ته کشیده و چراغ چشمک‌زن، اعلام می‌کند که باتری در حال شارژ شدن است. اگر عملکرد چراغ‌های شارژ اشکال داشت، یعنی باتری یا شارژر شما خراب شده است.
  • علت روشن نشدن لپ تاپ لنوو، به سادگی می‌تواند چیزی مثل خراب شدن دکمه‌ی پاور باشد. گاهی ممکن است، کثیف شدن دکمه پاور، مانع از روشن شدن لپ تاپ لنوو شود. یا شاید دکمه نیاز به تعویض داشته باشد. در این صورت، تعمیرکار می‌تواند با تعویض دکمه‌ی پاور و یا سرویس آن، مشکل را حل کند.

در آخر

تعمیر لپ تاپ لنوو یک کار تخصصی است که به تعمیرکاران ماهر و با تجربه نیاز دارد. اگر ایرادات لپ تاپ شما سطحی است، می‌توانید خودتان به عیب‌یابی و رفع مشکل بپردازید، اما اگر اشکال لپ تاپ لنوو فنی و سخت افزاری باشد، توصیه می شود با کارشناسان آنی تعمیر تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اولین فرصت در محل شما حاضر شوند و به رفع مشکل بپردازند.

همچنین اگر نیاز به

 

 

 

 

 

دارید با مراجعه به صفحه مربوط به آن از خدمات مجموعه آنی تعمیر اسفاده نمایید.