لپ تاپ یکی از ابزار های کار تخصصی برای بسیاری از افراد است. تعمیر ایرادات آن بدون آسیب به هارد و ویندوز دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. آنی تعمیر مرجع رسمی تعمیر لپتاب از جمله تعمیر هارد لپ تاپ، تعمیر مادربرد لپ تاپ و تعویض قطعات دستگاه است. برای مشاوره می توانید با کارشناسان سایت آنی تعمیر در ارتباط بوده و نکات کلیدی در تعمیر لپتاب را دریافت نمایید.

تعمیر تخصصی تمام برند های لپ تاپ

آنی تعمیر مرکز تخصصی تعمیر انواع برند های لپتاپ بوده و با مهارت و تخصص خود اقدام به تعمیر و عیب یابی اجزای لپتاپ می نماید. در نظر داشته باشید سخت افزاری لپتاپ ها با همدیگر متفاوت هستند. در نتیجه باید افراد متخصص در زمینه تعمیر لپتاپ اقدام به عیب یابی و تعمیر یا تعویض تجهیزات لپتاپ نماید. تخصص مرتبط با تعمیر لپتاپ Laptop repair و سیستم های خانگی الزامی است. برای عیب یابی انواع برند سیستم در قدم اول به یکی از مراکز تخصصی تعمیر لپتاپ مراجعه نمایید.

تعمیر تخصصی تمام برند های لپ تاپ

اگر قصد تعمیر فن لپتاپ، تعمیر کارت گرافیک لپتاپ و تعمیر هارد لپتاپ دارید، به شما مراکز آنی تعمیر در سراسر کشور را پیشنهاد می کنیم.

تعمیر برد و تجهیزات سخت افزاری لپتاپ

تعمیر لپتاپ مانند گوشی موبایل نبوده و امکان تعمیر تجهیزات لپتاپ به صورت جداگانه وجود دارد. در صورت نیاز می توان چیپ گرافیکی لپ تاپ را جدا کرده یا اقدام به تعمیر سی پی یو، پاور و انواع سوکت های لپتاپ نمایید. تجهیزات و سخت افزاری لپتاپ بسیار ظریف بوده و در صورت تعمیر افراد غیر متخصص، ممکن است آسیب های جدی تری برای لپتاپ وارد شود. طریقه باز و بسته کردن پیچ ها و پیکربندی لپتاپ اهمیت بالایی دارد که از ورود آسیب به دستگاه جلوگیری می شود.

پیشنهاد مطالعه: تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ

بررسی باتری و سیستم تغذیه لپتاپ

یکی از ماهیت های لپ تاپ، پرتابل بودن یا قابل حمل بودن آن است. می توان با شارژ باتری لپتاپ، ساعت ها از دستگاه استفاده نمایید و امکان استفاده آن در اماکن مختلف بدون نیاز به برق مستقیم وجود دارد. ممکن است پس از مدتی استفاده از دستگاه باتری دستگاه دچار خرابی شود. برای تعمیر لپتاپ یا تعویض باتری می توانید به مراکز تخصصی مراجعه نمایید.

در کنار باتری منبع تغذیه، پاور و آداپتور دستگاه نیز اهمیت بالایی دارد. در بسیاری از مواقع با تعمیر آداپتور دستگاه بسیاری از مشکلات لپتاپ حل می شود. تشخیص مشکل اصلی لپ اپ توسط افراد ماهر و متخصص مجموعه آنی تعمیر انجام می شود.

بعد از تشخیص مشکل لپتاپ، کارشناسان به شما مشاوره های لازم جهت تعویض قطعه مورد نظر مانند باتری یا تعمیر لپتاپ را ارائه می کنند. در صورتی که امکان تعمیر قطعه مورد نظر وجود نداشته باشد، باید اقدام به تعویض نمایید.

صفحه نمایش لپتاپ

صفحه نمایش در زمان تعمیر لپتاپ از حساسیت بالایی برخوردار بوده و ممکن است در هنگام ضربه یا ورود فشار به صفحه نمایش دچار ایراد شود. در بسیاری از مواقع امکان تعمیر صفحه نمایش وجود ندارد. در نتیجه باید زیر نظر افراد متخصص صفحه نمایش تعویض شود. هر صفحه نمایش دارای کد اختصاصی بر حسب سایز خود هستند که در تمام سری های لپتاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تعمیر لپتاپ یا تعویض صفحه نمایش لپتاپ می توانید به مراکز آنی تعمیر مراجعه کرده و پس از بررسی‌ های انجام شده، اقدام به تعمیر یا تعویض صفحه نمایش لپ تاپ شما می کنند.

برای هرگونه تعمیر مدار شارژ لپ تاپ، تعمیر مادربرد لپتاپ، تعمیر فن لپ تاپ و تعمیر کارت گرافیک لپتاپ با تخفیفات ویژه به مجموعه آنی تامین مراجعه کنید.

صفحه نمایش لپ تاپ

تعمیر سوکت های ارتباطی لپ تاپ

سوکت های لپتاپ برای فعالیت های مختلفی از جمله شارژ لپتاپ، انتقال فایل، اتصال تصویر لپ تاپ به ویدئو پروژکتور، اتصال به تلویزیون و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. سوکت های ورودی و خروجی همچنین برای اتصال موس، کیبورد و پرینتر نیز قابلیت استفاده دارد.

اگر در هنگام انتقال فایل، شارژ لپتاپ یا اتصال تجهیزات ورودی و خروجی به لپتاپ دچار ایراد سوکت های لپتاپ شدید، چاره ‌ای جز مراجعه به مراکز تعمیر تخصصی لپتاپ نخواهید داشت. برای این کار مراکز آنی تعمیر را پیشنهاد می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر لپتاپ با کارشناسان خبره شرکت آنی تعمیر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.