خیلی از افراد اطلاعات کافی در مورد هارد آیفون و چگونگی استفاده از آن را دارند. هارد آیفون یکی از حساس ترین قطعات گوشی های اپل می باشد که برای ذخیره سازی اطلاعات از آن استفاده می گردد. خرابی و تعمیر هارد آیفون با توجه به استفاده بیش از حد از این گوشی ها امروزه کاربران این گوشی ها را به دردسر انداخته است. لذا بسیاری از افراد نمی‌ دانند برای تعمیر هارد آیفون باید به کجا مراجعه کنند. آیفون یکی از گوشی های مورد علاقه مردم است. اما تعداد آن ها نسبت به گوشی های اندرویدی مانند سامسونگ کمتر است و همین امر باعث شده متخصصین کمتری را برای تعمیر داشته باشید. لذا به دلیل حساسیت بالا در تعمیرات باید از افرادی استفاده کنید که همواره در زمینه تعمیرات این گوشی ها فعال باشند. سعی کنید از دوست و آشنا خود برای پیدا کردن یک متخصص چیره دست استفاده کنید. اما اینکه چه علائمی نشان دهنده خرابی هارد آیفون و نیاز به تعمیر آن می‌باشد متفاوت است.

 

همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیر موبایل آیفون با ما همراه باشید .

 

علائم خرابی هارد آیفون

علائم نشان دهنده خرابی این گوشی ها و نیاز به تعمیر هارد آیفون متفاوت است که ما یک به یک به آن ها خواهیم پرداخت. اگر صفحه گوشی آیفون شما بی دلیل خاموش و روشن می شود، یکی از علائم این مشکل است. ریست شدن بی دلیل آرم اپل از دیگر مواردی است که باید با آن اشاره کرد. یکی از دلایل بالا نیامدن گوشی آیفون شما سوختن هارد آن است. ری استارت شدن و عدم ورود اطلاعات و یا ریموت کردن موبایل و روبرو شدن با پیغام could not active از علائمی می باشد که نشان می دهد هارد شما دچار مشکل شده است و باید آن را تعمیر کنید. توجه داشته باشید که برای تعمیر هارد خود به هیچ وجه بی گدار به آب نزنید. لذا به دلیل حساسیت بسیار بالا گوشی های آیفون تعمیر هارد آیفون بسیار سخت و حساس است و بهتر است که از افرادی در انجام تعمیر استفاده شود که بارها این تعمیرات و انجام داده باشند و در این حرفه به نام باشند.

 

شما می توانید برای تعمیر نرم افزاری گوشی سامسونگ خود از ما مشاوره بگیرید تا ما شما را در این امر راهنمایی کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس ما 09125234997 در ارتباط باشید

تعمیر هارد آیفون - آنی تعمیر

تعمیرات هارد آیفون به چه صورت است

از آنجایی که گوشی های آیفون به عنوان یکی از گوشی‌ های لوکس و گران قیمت در بازار محسوب می شوند، لذا کاربران برای تعمیر آن به سختی می افتند. اینکه ما چطور این گوشی ها را تعمیر کنیم و برای تعمیرات این گوشی ها به کجا مراجعه کنیم، سوالی است که بسیاری از کاربران را به خود درگیر کرده است. برای همین موضوع پیشنهاد ما این است که برای تعویض و یا تعمیر هارد گوشی آیفون خود به مراجع مجرب و حرفه ای مراجعه کنید. در ابتدا سعی کنید به چند نفر از متخصصان، آن را نشان دهید و سپس برای تعمیر آن اقدام کنید. خوب است که بدانید در بعضی از موارد هارد آیفون قابل تعمیر نمی باشد. سوال می شود در این موارد چه باید کرد؟ توجه داشته باشید که اگر با این مشکل روبرو شدید، سعی کنید با استفاده از دستور های لازم گوشی خود را ریستور کرده تا اطمینان حاصل کنید که هارد آیفون شما ارور ۴۰۱۴ و ۴۰۱۳ را نمی دهد. در این صورت اگر این ارور ها را می داد، حتماً و حتماً به متخصصین مراجعه کنید. لذا در این صورت سوخته و دیگر قابل تعمیر نمی باشد و حتماً باید آن را تعویض کنید. لازم به ذکر است که هزینه تعویض و یا تعمیر این هاردها معمولاً بالاست و با توجه به دو نوع مدل گوشی و البته انصاف تعمیر کار متغیر است.

آنی تعمیر

نکات پایانی در مورد تعمیر هارد آیفون

توجه داشته باشید که زمان تعمیر هارد آیفون و یا تعویض آن آنقدر بالا نیست. شما می توانید با مراجعه به افراد حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکن یک الی دو ساعت هارد گوشی خود را تعمیر و یا تعویض کنید. توجه داشته باشید که در زمان تعویض، هارد اصلی برای شما انداخته شود. لذا در صورتی که هارد اصلی نباشد نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد و تقریباً هزینه سنگینی را بر روی دست شما خواهد گذاشت. در صورتی که در زمان تعویض، تعمیرکار هارد اورجینال استفاده نکرده باشد و یا در بازسازی و یا بستن هارد بر سر جایش اشتباه کرده باشد و یا بعد از تعویض و یا تعمیر هارد گوشی ضربه بخورد ممکن است باز هم نیاز به تعمیر هارد آیفون احساس شود. سعی کنید با در نظر گرفتن این مشکلات هارد گوشی آیفون خود را به بهترین نحو ممکن تعویض و یا تعمیر کنید.