یکی از مشکلاتی که همواره برای گوشی های پیشرفته بخصوص گوشی های سامسونگ به وجود می آید، مشکل باتری آن ها است. تعویض باتری سامسونگ امروزه به یکی از دغدغه های کاربران تبدیل شده است. لذا در گذشته باتری های گوشی های سامسونگ به راحتی جدا می‌ شد و در صورت نیاز تعویض می شد. اما امروزه ساز و کارهای شرکت سامسونگ تغییر کرده و به دلیل اینکه معمولاً باتری‌ های این گوشی‌ ها قاچاق می‌ شود، آن ها را به صورت داخلی کار گذاشته اند و دیگر به راحتی نمی شود آن ها را تعویض کرد. اما همین موضوع مشکلاتی را برای کاربران به وجود آورده است. البته این مشکل در صورت مراجعه به متخصص قابل حل است. ما در این مطلب قصد داریم تا به نکاتی که در مورد باتری های سامسونگ و چگونگی تعویض آن ها وجود دارند، بپردازیم. لذا اگر شما دارای یک گوشی سامسونگ هستید تا پایان متن همراه باشید تا از علائم خرابی باتری و چگونگی تعویض آن اطلاع پیدا کنید. علاوه بر این شما می توانید این کار را به متخصصان آنی تعمیر بسپارید.

علائم خرابی باتری سامسونگ

علائم خرابی در باتری های سامسونگ متفاوت است. اما ما به مهمترین آن ها خواهیم پرداخت. شما با علائم مختلفی می توانید آگاهی پیدا کنید که آیا باتری گوشی سامسونگ شما نیاز به تعویض دارد و یا خیر. یکی از علائمی که در گذشته وجود داشته است باد کردن این باتری ها می باشد. در گوشی‌ های امروزی همین باد کردن وجود دارد و در بعضی از موارد باعث فشار آمدن به درب گوشی شما می شود. این باد کردن به دلیل بد شارژ کردن و استفاده های نادرست از گوشی ها می باشد و همین موضوع باعث می‌ شود که کارایی باتری آن طور که باید عمل کند، نباشد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیر موبایل سامسونگ با ما همراه باشید .

اما علامت دیگری که نشان از خرابی باتری های سامسونگ است خالی شدن ناگهانی و یا زود خالی شدن باتری ها است. در این موارد نیاز به تعویض باتری سامسونگ حس می شود. البته در بعضی از مواقع شما می توانید با کالیبره کردن باتری خود این مشکل را از بین ببرید. در صورت بروز هم چنین علائمی هر چه سریع‌ تر باید باتری گوشی خود را تعویض کنید.

تعویض باتری سامسونگ

راهنمای تعویض باتری سامسونگ

توجه داشته باشید که برای تعویض باتری های سامسونگ شما باید به گونه‌ای اقدام کنید که در آینده گوشی شما دچار مشکل نشود. بعضی از افراد با خرید باتری های تقلبی متاسفانه باعث می شوند که گوشی همراه آنها در بازه زمانی کوتاه مدتی دچار مشکل شده و از کار بیفتد. بعضی از باتری های تقلبی باعث سوختن آی سی ها و یا بخش های مختلفی از یک گوشی می شوند. در ضمن شما با عوض کردن یک باتری هزینه سنگینی برای آن صرف می کنید. پس توجه داشته باشید که در زمان تعویض، باتری اصلی را دریافت کنید. برای دریافت باتری های اصلی می توانید به نمایندگی ها مراجعه کنید و یا سعی کنید از متخصصین در این زمینه (آنی تعمیر) استفاده کنید‌. توجه داشته باشید که در زمان تعویض باتری گوشی خود را به یک فرد آگاه و وارد ارائه کنید. زیرا حتی اگر شما باتری اصلی را برای گوشی خود خریداری کنید اگر در زمان تعویض به درستی این عمل انجام نشود ممکن است درب گوشی شما به خوبی نبندد و یا چسبکاری‌ های لازم برای درب آن به خوبی انجام نشود و در آینده گوشی شما دچار مشکل شود. در کل توصیه ما این است با خرید بهترین باتری و استفاده از بهترین متخصصین تعویض باتری سامسونگ گوشی خود را در برابر خطرات احتمالی بیمه کنید.

تعویض باتری سامسونگ

مراحل تعویض باتری سامسونگ

در مرحله ابتدایی باید قاب پشت گوشی را با استفاده از دستگاه های مخصوص گرم کرده و به کمک یک ابزار نازک باید درب گوشی سامسونگ خود را باز کنید. بعد از باز شدن درب باتری، گوشی نمایان می شود و شما باید با باز کردن پیچ ها و یا چسب هایی که بر روی باتری زده شده است آن را از محل قرارگیری باتری جدا کنید. بعد از جدا کردن باتری مرحله جایگذاری باتری جدید است و باید به مانند همان باتری قبلی باتری جدید را بر سر جای خود جایگذاری کرده و پیچ ها و چسب های لازم را بر روی آن بزنید. بعد از انجام این کار با استفاده از چسب مخصوص باید درب گوشی خود را ببندید. اما توجه داشته باشید که مراحل تعویض باتری سامسونگ حتماً باید توسط متخصصان انجام شود‌.

شما می توانید برای تعویض باتری سامسونگ از ما مشاوره بگیرید تا ما شما را در این امر راهنمایی کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس ما 09125234997 در ارتباط باشید.