یکی از مهم ترین قسمت های گوشی آیفون هارد بوده که برای ذخیره اطلاعات شخصی مانند اسناد مهم، فیلم، بازی، عکس و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت استفاده غیر استاندارد ممکن است هارد گوشی موبایل دچار خراب شود. برای بررسی موارد مهم در تعویض هارد موبایل آیفون و تعمیر موبایل ایفون همراه ما باشید.

مراحل تعویض هارد موبایل آیفون

2 قدمی که باید به آن توجه داشته باشید عبارت است از:

قدم اول: بررسی علائم خرابی هارد

شما در وهله اول با بررسی علائم و مشخصات، موارد مربوط به سوختن هارد را بدون نیاز به تعمیر کار تشخیص دهید. اگر آرم اپل به میزان طولانی و غیرعادی روشن مانده و صفحه ریستارت نمی شود، می تواند یکی از دلایل خرابی موبایل اپل باشد. همچنین ریستارت شدن بدون دلیل، هنگ کردن هارد و مواجه شدن با پیام خطا، از جمله مهمترین دلایل خرابی هارد محسوب می شود. بعد از تست و بررسی علائم، باید به یکی از مراکز معتبر که در ادامه بررسی می‌کنیم مراجعه نمایید.

تعویض هارد موبایل آیفون.

قدم دوم: جست و جوی تعمیرکار ماهر و متخصص

گوشی آیفون یک وسیله الکترونیکی گران قیمت بوده که اگر در زمان تعویض قطعات آن به اجزای اصلی مانند برد یا صفحه نمایش آن آسیب وارد شود، ممکن است ضرر های سنگینی نمایید. در ابتدا جستجوی تعمیرکار مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. برای تعمیر انواع تجهیزات الکترونیکی مانند تبلت، گوشی موبایل، لپ تاپ و کامپیوتر شخصی مجموعه آنی تعمیر را پیشنهاد می کنیم. در صورت نیاز به تعمیر برد موبایل آیفون نیز حتما به یک متخصص ماهر رجوع نمایید.

می توانید از خدمات حضوری یا آنلاین این مجموعه استفاده نمایید. مجموعه آنی تعمیر دارای کارمندان متخصص و ماهری بوده که در کمترین زمان ممکن به تعمیرات تخصصی گوشی رسیدگی و برای شما ارسال می شود.

راه جلوگیری از خرابی احتمالی

ریستارت گوشی در زمان شارژ از مهم ترین دلایل خرابی هارد Hard drive failure محسوب می شود. در نظر داشته باشید به خاطر اینکه هارد گوشی به نوسانات برق، فوق العاده حساس بوده، در این زمان ممکن است با نوسانات برق ورودی همراه باشد. اگر گوشی در حال شارژ باشد، ریستارت کردن گوشی می تواند به گوشی آسیب برساند.

همچنین نفوذ رطوبت به داخل گوشی و ضربه شدید به گوشی از دیگر دلایل خرابی هارد است. اگر ضربه به مقدار شدید باشد که هارد گوشی را تحت تاثیر قرار می دهد. نصب نرم افزار مانند بدافزار های امنیتی ویروسی شدن و گوشی از دیگر عوامل بروز آسیب های مربوط به هارد گوشی محسوب می شود.

تصمیم گیری برای تعمیر یا تعویض هارد موبایل آیفون

با بررسی گوشی و عیب یابی آن، گاهی اوقات متوجه برخی ایرادهای نرم افزاری و سخت افزاری هارد می شویم. اگر زیر نظر افراد متخصصی تعمیر شود، ممکن است به مدت طولانی برای شما قابل استفاده باشد. در اولین وهله سلامت هارد خود را باید توسط تجهیزات عیب یابی مشخص کنید. پس برای تعویض یا تعمیر آن نیز تصمیم گیری نمایید. در نظر داشته باشید پس از تعویض هارد موبایل آیفون اگر از هارد ۱۰۰% اورجینال استفاده نکنید، ممکن است در کمترین زمان نیز دچار سوختگی هارد شوید یا به قسمت های دیگر گوشی آسیب وارد شود.

تست و مونتاژ نهایی گوشی

پس تعمیر یا تعویض هارد موبایل آیفون توسط کارشناسان و متخصصان تست و بررسی می ‌شود. اگر مونتاژ سخت افزاری گوشی موبایل به صورت کامل انجام نشود، در آینده مشکلات مختلفی برای گوشی پیش می آید. حتما گوشی را نزد افراد متخصص تعمیر نمایید.

یکی از مراکز مجهز تعمیر تجهیزات الکترونیکی، مجموعه آنی تعمیر بوده که از کارشناسان مجرب و ماهر تشکیل شده است. برای استفاده از خدمات آنلاین یا حضوری مجموعه با شماره تماس سایت آنی تعمیر در ارتباط باشید.

زمان دقیق تعمیر یا تعویض هارد موبایل آیفون

گوشی آیفون در سری های مختلفی در بازار وجود دارد که پس از تست آن باید بررسی‌ های لازم انجام شده و زمان لازم برای تعمیر هارد گوشی مشخص شود. همچنین برخی از گوشی های آیفون دارای حساسیت بالا بوده که باید تمام جوانب احتیاط در زمان بررسی و تعویض قطعات سخت افزاری در نظر داشته باشید. برای تعمیر هارد گوشی یا تعویض هارد موبایل آیفون بازه زمانی یک ساعت الی یک روزه مناسب است.

در صورتی که هرگونه سوال یا مشاوره ای در مورد تعمیرات قطعات سخت افزاری الکترونیکی از جمله تعمیر موبایل سامسونگ یا تعمیر لپ تاپ و تبلت دارید، می توانید از خدمات سایت آنی تعمیر و با همکاران مجرب در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.