یکی از اجزاء اصلی گوشی، گلس بوده که در انواع مختلفی ساخته می شود. در هنگام ضربه، اولین سد دفایی برای جلوگیری از شکستن گوشی گلس آن است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعویض گلس و یا تعمیر موبایل سامسونگ همراه ما باشید.

اهمیت نصب گلس برای گوشی چیست؟

گوشی موبایل یکی از تجهیزات روزمره بوده و ممکن است با حوادث های مختلفی روبرو شود. عدم استفاده از گلس و کاور مناسب، می ‌تواند در زمان افتادن گوشی بر روی زمین یا حوادث دیگر مانند ضربه خوردن گوشی، باعث شکستگی یا خراب شدن تجهیزات داخلی گوشی شود. برخی از اوقات به دلیل حواس پرتی بسیاری از آدم ها ممکن است گوشی خود را از دست داده و به روی زمین بخورد.

برای در امان ماندن از آسیب های وارد شده به گوشی، از گلس و کاور مناسبی باید استفاده نمایید. در ادامه به تعویض گلس موبایل سامسونگ می پردازیم و بهترین نوع گلس برای گوشی ها را معرفی می نماییم.

اهمیت نصب گلس برای گوشی چیست؟

ویژگی های گلس موبایل سامسونگ

از جمله ویژگی هایی که باید گلس موبایل Mobile Glass داشته باشد عبارتند از:

  • روکش نانو گلس

برخی از گلس ها به شکل نانو و ضد چربی ساخته می شوند که در صورتی که با دست چرب یا کثیف از گوشی استفاده کنید، ردی از دستان شما بر روی گلس نمی ماند. در نتیجه از کثیفی بیشتر آن جلوگیری می کند. یکی از نکات مهم در زمان خرید و تعویض گلس موبایل سامسونگ، توجه به کیفیت ساخت گلس است.

  • لایه حریم خصوصی

احتمالا تا به حال شده زمانی که از گوشی استفاده می کنید، متوجه نگاه دیگران بر روی صفحه گوشی خود هستید. می توانید از گلس هایی استفاده کنید که ویژگی لایه حریم خصوصی داشته باشد. اگر زاویه دید شما تغییر یابد، از نمایش صفحه جلوگیری می کند. در محیط های شلوغ و دسته جمعی مانند اتوبوس و مترو بهترین گزینه محسوب می شود که در تعویض گلس موبایل سامسونگ باید توجه نمایید.

  • شفاف یا مات

اگر نگاهی به تجهیزات جانبی گوشی موبایل و انواع محافظ صفحه نمایش گوشی داشته باشید، می توانید با انواع گلس ها آشنا شوید. برخی از گلس ها کیفیت گوشی را افزایش می‌دهد و باعث شفافیت صفحه نمایش می شود. گلس های مات از آسیب رسیدن به چشم جلوگیری کرده و یک لایه محافظ برای حفاظت از چشم های شما دارد. در زمان استفاده از صفحه نمایش مات، ممکن است کیفیت صفحه کمی کند تر از نوع شفاف آن باشد.

سعی کنید در زمان خرید گلس، بهترین و باکیفیت ترین نوع آن را خریداری کرده که ضمن حفاظت از گوشی، باعث افزایش کیفیت صفحه نمایش آن شود.

ویژگی های گلس موبایل سامسونگ - شفاف یا مات

  • صفحه نمایش سه بعدی

به صورت عمومی صفحه نمایش ها به دو نوع دو بعدی و سه بعدی تقسیم بندی می شوند. در زمان تعویض گلس موبایل سامسونگ، می توانید از نوع سه بعدی آن استفاده کنید. نوع سه بعدی گلس، دارای صفحه تخت بوده و انحنا در لبه های آن دیده می ‌شود. این کار باعث زیبایی صفحه نمایش گوشی شما می شود. در نظر داشته باشید گلس سه بعدی قیمت بالا تری نسبت به گلس های دو بعدی دارد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیر برد موبایل سامسونگ با ما همراه باشید .

اصطلاح فول گلس چیست؟

فول گلس تمام صفحه نمایش شما را پوشش می‌ دهد. می ‌توانید بر روی انحنای گوشی و دوربین گوشی نیز از فول گلس ها استفاده نمایید. این نوع از گلس ها قیمت گرانتر از نوع سه بعدی و دو بعدی دارند. فول گلس در جذب اثر لک و اثر انگشت مقاومت بالایی دارد. نصب آسان از جمله مهمترین مزیت های این کاور ها محسوب می شود. در صورت ایجاد حباب می توان آن را به آسانی به خارج از صفحه نمایش هدایت کرد.

نکات مهم در زمان تعویض گلس موبایل سامسونگ

اگر قصد تعویض گلس و محافظ صفحه خود را دارید، سعی کنید از بهترین برند های معتبر در زمینه گلس و کاور خریداری نمایید. کیفیت گلس شما اهمیت بسیار بالایی دارد. برخی از گلس ها به خاطر قیمت ارزان آن از پلاستیک تهیه شده است که هیچ حفاظتی از گوشی شما نخواهد داشت. سعی کنید از گلس های سرامیکی یا شیشه ای برای مقاومت بیشتر گوشی در مقابل ضربه خریداری نمایید.

خرید و تعویض گلس موبایل سامسونگ

اگر قصد خرید و تعویض گلس موبایل سامسونگ و سایر برندهای معتبر جهانی را دارید، می توانید برای خرید به سایت آنی تعمیر مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. برای انجام تعمیرات گوشی، موبایل، لپ تاپ، تبلت و سایر تجهیزات الکترونیکی می توانید به کارشناسان ماهر و تعمیرکاران مجموعه آنی تعمیر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.