آنی تعمیر

درباره ما

درباره ما : با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن دنیای ما انسانها ، زندگی مدرن کاملا لذت بخش شده است و دغدغه هایی که قبلا با آنها دست و پنجه نرم می کردیم کاسته شده است.  یکی از بهترین تکنولوژی های جدید  که کار ما را آسان تر کرده است موبایل، تبلت و لپ تاپ می باشد . شرکت آنی تعمیر در همین راستا درصدد آن برآمده است تا رفع تمامی مشکلاتی که برای موبایل و لپ تاپ شما عزیزان به وجود می آید را تسهیل نماید.

آنی تعمیر برای وقت مشتریان خود ارزش و احترام بسیار زیادی قائل است و به همین دلیل سعی می کند، تعمیرات را در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام دهد.

در مرکز تعمیرات آنی تعمیر، دستگاه های شما زیر نظر متخصصین باتجربه و حرفه ای تعمیر می شود و در این مرکز تمامی موبایل ها در همه برندها تعمیر می شوند. در این سال ها استفاده از گوشی تلفن همراه همه گیر شده است و حتی تبلت به یک وسیله کاربردی و بازی برای بچه ها تبدیل شده است، از این رو بروز خرابی در این دستگاه ها اجتناب ناپذیر است. از طرفی هم نبود خدمات پس از تعمیرات مناسب و پیدایش تعمیرکاران غیر حرفه ای نگرانی هایی را برای کاربران به همراه داشته است.

آنی تعمیر با ارائه خدمات و ارائه ضمانت ۶ ماهه خدمات دست اینگونه تعمیرکاران غیر حرفه ای و مراکز غیر مجاز را از این عرصه کوتاه کرده است و به دلیل گارانتی و استفاده از قطعات اصلی، این شرکت به یکی از معتبرترین مراکز در زمینه تعمیر موبایل و لپ تاپ تبدیل شده است. مواردی که در بخش درباره ما در شرکت آنی تعمیر خدمت شما عرض شده، کاملا صادقانه ارائه می شود.

ویژگی های آنی تعمیر

احترام به حقوق مشتریان

بکارگرفتن تجهیزات مدرن

تشکیل کادری فنی و متخصصین با تجربه

اخذ هزینه بسیار مناسب و منصفانه از کاربران

مشتری مداری کارشناسان

پاسخگویی و راهنمایی کارشناسان به صورت تلفنی

 

خدمات آنی تعمیر

ریکاوری عدم کارکرد بلوتوث

رفع ایرادات هارد لپ تاپ

رفع ایرادات هارد گوشی در برند های مختلف

تعویض میکروفن، کپسول و … در گوشی

عیب یابی کلی موبایل و لپ تاپ

تعمیر عدم کارکرد صحیح دوربین و مموری کارت و …

دیگر خدمات ما در آنی تعمیر

شرکت آنی تعمیر در وبلاگ قدرتمند خود مقالاتی در مورد مشکلات لپ تاپ و گوشی نوشته است که شما عزیزان می توانید به آن ها مراجعه کنید و با مطالعه آن ها به بسیاری از پرسش های خود پاسخ دهید. همچنین درباره بسیاری از روش های تعمیرات و عیب یابی مقالات بسیاری منتشر کرده است که بتوانید در صورت نیاز بسیاری از مشکلات گوشی خود را در خانه رفع کنید.