هنگ کردن گوشی Hang up the phone دلایل مختلفی داشته که در نهایت باعث کاهش عملکرد صحیح گوشی می شود. برای بررسی دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس همراه ما باشید.

گوشی های هوشمند از اجزای و سخت افزار پیچیده ای ساخته شده است که از تکنولوژی های پیشرفته در ساخت گوشی بهره برده می برد. رفته رفته در اندازه های کوچک تر ساخته شود. در شرایط مختلف به دلیل کارکرد زیاد و برخی عیب های سخت افزاری، ممکن است گوشی شما هنگ نماید. می توان با روش هایی که در ادامه بررسی می کنیم این مشکل را حل نمایید. در صورت آشنایی با تعمیر موبایل جی پلاس می توانید به لینک آن مراجعه فرمایید.

دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس و راه حل آن

از جمله دلایل و راه حل هایی که می توان پیشنهاد داد عبارتند از:

سبک کردن حافظه داخلی و مموری گوشی

پر شدن حافظه داخلی و خارجی گوشی می‌ تواند منجر به هنگ کردن گوشی شود. استفاده از حافظه خارجی یا مموری نیز مفید نبوده و پر شدن بیش از حد آن باعث هنگ کردن بیشتر و مصرف باتری بیشتر می شود. پس باید حجم بزرگی از اطلاعات ذخیره شده در گوشی را به لپ تاپ یا هارد اکسترنال خود انتقال دهید. حذف اطلاعات گوشی منجر به کندی عملکرد آن خواهد شد. یکی از دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس پر شدن حافظه آن است.

سبک کردن حافظه داخلی و مموری گوشی از دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس

خالی کردن رم گوشی

رم گوشی تاثیر مستقیمی در افزایش سرعت و عملکرد گوشی دارد. گوشی موبایل هرچه رم بیشتری داشته باشد، از قدرت و سرعت بالاتری برخوردار خواهد بود. پر شدن حافظه رم می تواند از اصلی ترین دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس باشد.

یکی از وظایف گوشی اجرا کردن همزمان چندین برنامه است که در صورت پر شدن رم گوشی اجازه کارکرد همزمان به اپلیکیشن های گوشی را نمی دهد. در صورت باز کردن چندین برنامه گوشی شما کند تر خواهد شد. همچنین حالت مولتی تسکینگ و پس زمینه گوشی را در نظر داشته باشید.

گوشی های اندرویدی برای اجرای سیستم عامل بخشی از رم گوشی را درگیر می کند. استفاده از چندین برنامه به صورت هم ‌زمان با توجه به حجم کم رم گوشی می ‌تواند باعث کاهش عملکرد و هنگ کردن گوشی شود.

ریستارت گوشی

اگر گوشی هوشمند شما از از ظرفیت حافظه بیش از اندازه خود برخوردار نیست، می توانید با ریست کردن گوشی موبایل عملکرد گوشی را افزایش دهید. در نظر داشته باشید به خاطر اینکه گوشی شما میان رده بوده و از تکنولوژی قدیمی تری در ساخت آن استفاده شده، ممکن است دوباره با کاهش عملکرد گوشی رو به رو شوید.

اگر قصد تعمیرات اساسی سیستم های دیجیتالی مانند گوشی هوشمند، تبلت، لپتاپ و سایر گجت های هوشمند را دارید، به مجموعه آنی تعمیر مراجعه نمایید.

حذف برنامه های بدون کاربرد

بسیاری از افراد به دلیل نیاز خود در پاره‌ای از زمان، اپلیکیشن یا برنامه کاربردی را نصب می‌ کنن.و ممکن از ماه ها بدون استفاده در گوشی شما برنامه وجود داشته باشد. این برنامه ها بخشی از رم و حافظه داخلی شما را درگیر می کند. با بررسی گوشی، تمام اپلیکیشن های بی کاربرد را در گوشی حذف نمایید. در صورت نیاز می توانید دوباره اپلیکیشن ها را دانلود و نصب کنید.

حذف برنامه های بدون کاربرد از دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس

ارتقا سیستم عامل گوشی جی پلاس

یکی از مهمترین دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس ممکن است عدم آپدیت نرم افزاری سیستم عامل اندروید باشد. با مراجعه به قسمت تنظیمات گوشی و درباره گوشی، به قسمت آپدیت مراجعه کرده و اگر نیاز به آپدیت گوشی باشد، در اولین فرصت گوشی را آپدیت نمایید. پروسه آپدیت حدود نیم ساعت الی یک ساعت طول می کشد. پس از ریستارت و بالا آمدن گوشی شاهد افزایش سرعت و قدرت گوشی خواهید شد.

خرید گوشی های با کیفیت جی پلاس

به عنوان یکی از آخرین دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس، به ساختار و قیمت گوشی می پردازیم. اگر از گوشی های اقتصادی میان رده یا پایین رده خریداری می کنید، ممکن است گوشی شما پس از مدتی استفاده دچار مشکلات مختلفی شود. سعی کنید در وهله اول گوشی های پرچمدار جی پلاس را خریده و از کیفیت قدرت و کارایی منحصر به فرد گوشی استفاده نمایید.

بحث امروز ما در مورد دلایل هنگ کردن گوشی جی پلاس بود. برای تعمیر انواع گوشی های اندرویدی و ios، تعمیر انواع لپ تاپ تبلت و تجهیزات الکترونیکی به سایت آنی تعمیر مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.