یکی از مشکلات متداول در گوشی، خرابی بخش اسپیکر و بلندگو گوشی موبایل بوده که برای رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی می توانید روش ها و تکنیک های مختلفی را بررسی نمایید. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

انواع ایرادات گوشی شیائومی

بیشتر بخوانید: آموزش بروزرسانی موبایل شیائومی

ممکن است در زمان مکالمه با قطع شدن صدای گوشی مواجه شویم. در صورت خراب شدن اسپیکر های گوشی ممکن است این اتفاق برای شما پیش آید. همچنین این ایراد در زمان گوش دادن به موسیقی نیز با صدای نویز است. صدا های غیر عادی از اسپیکر های گوشی شنیده شود. قطع شدن کامل صدای گوشی یکی از ایرادات اساسی است که باید زیر نظر افراد متخصص تعمیر و بررسی شود.

انواع ایرادات گوشی شیائومی

همچنین شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیر موبایل شیائومی با ما همراه باشید .

رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی

  • مرحله اول تست و بررسی اولیه

در برخی مواقع ممکن است گوشی خود را به یکی از تجهیزات الکترونیکی مانند تلویزیون، انواع اسپیکر، دستگاه ضبط خودرو و غیر متصل کرده باشید در این موقع صدا از اسپیکر های متصل شده شنیده می شود. در صورتی که صدای اسپکر قطع باشد به اشتباه تصور می کنیم اسپیکر خراب شده است یا اسپیکر های گوشی خود دارای ایراد یا اشکال شده است.

قبل از مراجعه به مراکز تعمیر و بررسی جهت رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی، به صورت شخصی تمام اتصالات گوشی را خاموش کرده و گوشی را دوباره بررسی نمایید. همچنین به قسمت تنظیم صدای گوشی اندرویدی خود مراجعه نمایید که می توانید از آن قسمت ولوم یا تنظیم صدای گوشی را به صورت دستی انجام دهید.

  • مرحله دوم ریستارت یا فورس ریستارت گوشی

به دلیل نصب افزار های امنیتی ممکن است با اجازه برخی از دسترسی ها به اپلیکیشن های بد افزار موجب قطع شدن اسپیکر های گوشی شوید. برای حل این مشکل سعی کنید در مرحله اول گوشی را ریستارت یا فورس ریستارت نمایی. برای این کار می توانید از کلید های ترکیبی پاور و ولوم استفاده نمایید.

اگر نتوانستید به صورت شخصی رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی را نمایید در ادامه با ما همراه باشید. تعمیر گوشی یک بحث تخصصی بوده که اگر تجربه و اطلاعات خاصی در مورد تعمیرات گوشی ندارید، از باز کردن آن خود داری نمایید.

  • مرحله سوم بازگشت به تنظیمات کارخانه

ریست فکتوری یا بازگرداندن به تنظیمات کارخانه یکی از روش هایی است که در زمان خرید و فروش گوشی یا هنگ کردن گوشی مورد استفاده قرار می گیرد. این کار در زمان رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی نیز انجام می شود.

برای این کار باید از گزینه بک آپ برای جلوگیری از بین رفتن اطلاعات خود استفاده نمایید. در نظر داشته باشید فرایند ریست فکتوری گوشی ممکن است زمانبر باشد و بیش از نیم ساعت طول بکشد. بعد از ریست فکتوری، گوشی را بررسی کرده و اسپیکر های گوشی را تست نمایید. اگر مشکل برطرف نشد نیاز است توسط تعمیرکاران مجاز عیب ‌یابی شود.

شما می توانید برای رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی و دیگر تعمیرات مربوط به شیائومی از ما مشاوره بگیرید تا ما شما را در این امر راهنمایی کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس ما 09125234997 در ارتباط باشید.

مرحله سوم بازگشت به تنظیمات کارخانه

اصلی ترین عوامل ایرادات اسپیکر

مشکلات نرم افزاری، نفوذ آلودگی، ضربه خوردگی و آب خوردگی دستگاه از متداول ترین ایرادات اسپیکر گوشی بوده که باید زیر نظر افراد متخصص تعمیر یا تعویض شود. در مرحله اول گوشی خاموش شده و تمام تجهیزات متصل به گوشی مانند کارت حافظه و سیم کارت از گوشی خارج نمایید. برای آموزش تعمیر گوشی شیائومی، رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی و سایر تجهیزات الکترونیکی با مجموعه آنی تعمیر در ارتباط باشید. اگر قصد تعمیر تجهیزات الکترونیکی را دارید، می توانید به مجموعه آنی تعمیر مراجعه کرده و در کمترین زمان ممکن ایرادات گوشی را حل نمایید.

تعمیر یا تعویض اسپیکر

با مراجعه به مراکز تعمیر گوشی در ابتدا گوش شما توسط تجهیزات الکترونیکی بررسی می‌شود تا تمام ایرادات لازم مشخص شود. پس از این کار به متخصصان تعمیر گوشی شیائومی ارجاع داده می شود. در کمترین زمان ممکن که تمام ایرادات گوشی رفع شده و به دست شما ارسال می شود.

مجموعه آنی تعمیر از تجهیزات و لوازم جانبی اورجینال برای تعمیر یا تعویض تجهیزات الکترونیکی گوشی موبایل استفاده می کند. در نتیجه پس از تعمیر گوشی شما دچار ایراد و اشکالات دیگر نشود. اگر قصد تعمیر تجهیزات الکترونیکی مانند گوشی موبایل تبلت لپ تاپ و سایر تجهیزات الکترونیکی را دارید، برای کارشناسی، بررسی، تشخیص، عیب یابی و تعمیر تجهیزات مورد نظر خود مانند رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی به مجموعه آنی تعمیر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.