علت خاموش شدن ناگهانی گوشی موبایل: فناوری و تکنولوژی امروزه در جهان حرف اول را می‌زند، اختراع گوشی موبایل نیز یکی از بزرگ‌ترین فناوری‌های قرن‌های اخیر است، زیرا باعث می‌شود فعالیت‌های روزانه به‌درستی و در زمان معین انجام‌شده و همچنین بتوان در منزل خیلی از کارها را انجام داد، اما زمانی پیش می‌آید که این فناوری باعث ایجاد یک حالت روحی نامناسب می‌شوند. به‌طور مثال در زمانی‌که فرد درحال خرید اینترنتی و در مراحل آخر یعنی پرداخت به سر می‌برد ناگهان گوشی بدون دلیل خاموش می‌شود در این شرایط حجمه ای از عصبانیت به سمت کاربران روانه خواهد شد. اگر بدنبال این هستید که بتونید درآمد بالایی بدست بیاورید می توانید در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت نمایید و کسب و کارتان را راه بیندازید.

دلایل خاموشی ناگهانی گوشی موبایل

در زمان بروز یک نقص، عوامل زیادی در آن دخیل هستند که با شناسایی آن ها می توان خیلی زود درصدد رفع مشکل بر آمد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت مشاوره مشکلات موبایل از راهنمایی های آنی تعمیر بهره مند شوید.

خاموش شدن ناگهانی گوشی موبایل نیز مشکلی است که برای هر موبایل با هر برند و در هر زمان رخ می دهد و دلایل مختلفی نیز خواهد داشت. بعد از خاموش شدن موبایل لازم است یک سری عوامل بررسی شوند، برخی از این عوامل در زیر آورده شده است:

۱بررسی قرار گرفتن گوشی موبایل در حالت خواب

ابتدا باید به بررسی این مورد پرداخته شود که تلفن با فشار دادن دکمه قدرت حرکت می‌کند یا خیر. اگر بعد از لمس دکمه مورد نظر صفحه به سرعت به صفحه مشابه قبل بر گردد، خاموشی دائمی رخ نخواهد داد وصفحه به طور اتوماتیک بعد از یک مدت زمان معین خاموش می‌شود، که یک مورد غیر عادی نبوده و همواره پیش می آید. با توجه به آپشن های موجود در گوشی موبایل می توان تنظیم کرد که  یک صفحه نمایش برای روشن ماندن چقدر طول بکشد.

۲بررسی میزان شارژ باتری

اگر گوشی موبایل خاموش شد ولی قبل از خاموش شدن، کاربر به میزان شارژ موجود توجه نکرده باشد در این شرایط می توان احتمال داد دلیل خاموشی فقدان شارژ کافی است، به همین دلیل اولین کاری که باید انجام داد متصل کردن موبایل به یک شارژر با کیفیت و اتصال آن به برق جهت بررسی سطح باتری است.

۳جلوگیری از نصب برنامه های آسیب زا

گاهی اقدام به نصب برنامه هایی بر روی گوشی موبایل خواهد شد که به سخت افزار و نرم افزار گوشی آسیب خواهند رساند، در زمان دانلود برنانه ها از سایت های مختلف در برخی موارد اخطار هایی به کاربر داده می شود که با نصب این برنامه به گوشی شما آسیب رسانده می شود، اما مالک تلفن همراه بدون توجه به اخطار اقدام به نصب برنامه خواهد کرد، در چنین شرایطی نصب یک برنامه می تواتد عامل بی ثباتی در نرم افزار گوشی شده و از این طریق سبب خاموشی ناگهانی تلفن همراه گردد.

۴گرما از دلایل خاموشی ناگهانی گوشی

گاهی به تناسب شغل و قرار گرفتن ساعات زیاد در برابر نور آفتاب، گوشی موبایل به شدت گرم خواهد شد زیرا خیلی سریع نور آفتاب را به خود می گیرد،به طوری که با گذاشتن دست بر روی ال سی دی موبایل می توان  متوجه داغی بیش از حد آن شد، در این شرایط گوشی به طور ناگهانی خاموش خواهد شد زیرا روشن ماندن آن برای مالک خساراتی را در پی خواهد داشت.

مورد دیگری که باعث گرم شدن بیش از حد موبایل می شود وجود برنامه های باز در پس زمینه گوشی است برنامه هایی که انرژی و توان زیادی را از باتری موبایل می گیرند، در این حالت گوشی به شدت گرم شده و ممکن است به صورت ناگهانی خاموش شود، پس بهترین کار این است که برنامه باز گوشی مخصوصا برنامه های پر مصرف را بست.

روشن بودن داده های تلفن همراه نیز تاثیر چشمگیری بر روی گرم شدن‌گوشی دارد، اگر این قسمت مدت زمان زیادی روشن باشد هم شارژ باتری را از بین برده و هم این که باعث گرم شدن زودهنگام گوشی و نهایت خاموشی ناگهانی آن‌می شود.

شما می توانید برای آگاهی از ناگهانی خاموش شدن موبایل خود از ما مشاوره بگیرید تا ما شما را در این امر راهنمایی کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس ما 09125234997 در ارتباط باشید.

سخن پایانی

وب سایت آنی تعمیر با متخصصان حرفه ای در زمینه موبایل آماده پاسخگویی به تمام سوالات کاربران است.پل های ارتباطی در سایت وجود داشته که می توان با گرفتن شماره تلفن با کارشناسان مربوطه تماس حاصل کرد. در زمان بروز هر مشکل برای تلفن های هوشمند، فقط کافی است آدرس سایت را درون اینترنت جست جو نموده و با افراد متخصص در مجموعه در ارتباط بود. این افراد با تعهد و صداقت لازم در پی رفع مشکلات کاربران وب سایت خود کوشیده و رضایت آن ها را جلب خواهند کرد.

پیشنهاد مطالعه : تعمیر موبایل ویندوز فون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.