در زمان تعویض ال سی دی باید دقت نمایید که فرد تعمیرکار کاملا ماهر بوده و از ال سی دی اورجینال استفاده کرده باشد. همراه ما باشید تا در مورد مشکلات بعد از تعویض ال سی دی تبلت صحبت کنیم.

معرفی مشکلات بعد از تعویض ال سی دی تبلت

از جمله مشکلاتی که بعد از تعویض نمودن ال سی دی تبلت رخ می دهد عبارتند از:

هنگ کردن تبلت یا فریز شدن صفحه

یکی از اصلی ترین مشکلات بعد از تعویض ال سی دی تبلت، هنگ کردن تبلت Hang the tablet یا فریز شدن صفحه تبلت است که بیشتر کاربران با آن مواجه می شود. اگر گوشی شما دارای مشکلات نرم افزاری بوده یا قطعه تعویض شده دچار خرابی شود، در اولین کار گوشی خود را فلش نمایید.

در صورت عدم برطرف شدن هنگی گوشی، قطعاً به ال سی دی تعویضی شما مربوط می ‌شود. سعی کنید از گارانتی ال سی دی استفاده نمایید.

هنگ کردن تبلت یا فریز شدن صفحه

پیکسل سوختگی صفحه نمایش تبلت از مشکلات بعد از تعویض ال سی دی تبلت

ضربه شدید به گوشی و نفوذ آب به گوشی روشن از دلایل سیاه شدن صفحه نمایش یا به اصطلاح پیکسل سوختگی است. ممکن است در برخی مواقع بدون هیچ دلیلی صفحه نمایش شما دچار پیکسل سوختگی شود.

در این زمان احتمالاً به دلیل اشتباه تعمیرکار بود که در زمان تعمیر دچار آسیب شده است. برای پیگیری این مسئله باید به اتحادیه تعمیرکاران گوشی یا شخصیت تعمیرکار مراجعه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای تعویض ال سی دی گوشی به افراد ماهر و با تجربه مراجعه نمایید. ما به شما برای تعویض ال سی دی شرکت آنی تعمیر را پیشنهاد می کنیم.

بیرون زدگی بک لایت تبلت

اگر پس از تعویض ال سی دی گوشی نور بک لایت مشاهده کردید باید گوشی در سریع ترین زمان تعمیر شود. یکی از مشکلات بعد از تعویض ال سی دی تبلت است که می تواند دلایل مختلفی از جمله باد کردن باتری، کج بودن قاب گوشی یا اشتباه تعمیرکار باشد.

این مورد در صورتی رخ می دهد که اگر تعمیرکار برای تعویض ال سی دی تبلت از چسب کمی استفاده کرده باشد که در نتیجه  باعث بیرون زدگی نور بک لایت می‌شود. بهترین کار مراجعه به گارانتی تعویض ال سی دی است.

تعمیرکار ماهر کیست؟

قبل از تعمیر سعی کنید از تجربه تعمیرکار گوشی اطلاع کسب کرده و گوشی را نزد افراد متخصص یا ماهر بسپارید. تعویض کردن ال سی دی یا قسمت های دیگر گوشی بسیار مهم و حساس است. اگر نزد افراد غیر مجاز انجام شود، باعث خرابی ال سی دی و هزینه ‌های سنگین برای شما خواهد داشت.

پیشنهاد ما مراجعه به سایت تعمیر آنی بوده که بتوانید از افراد ماهر و با تجربه برای تعمیر گوشی تبلت و تجهیزات الکترونیکی خود استفاده نمایید.

تعمیرکار ماهر کیست؟

موارد مهم در تعمیر تبلت

در وهله اول از گارانتی تجهیزات تعویضی اطمینان حاصل نمایید. اگر پس از تعویض دچار ایراد یا اشکال شود، می‌توانید ال سی دی یا سایر تجهیزات را تعویض دوباره نمایید. از خدمات گارانتی به نحو احسن استفاده نمایید. مهلت تست نیز بسیار اهمیت دارد و مراکز معتبر مانند سایت آنی تامین برای شما مهلت تست می دهند که اگر مشکلات مختلفی پس از تعمیر به وجود آمد بتوانید حل و فصل نمایید.

ال سی دی های بی کیفیت در بازار بسیار است و مشابه اصل ساخته می ‌شود. باید ال سی دی های اصل را از مراکز معتبر یا نمایندگی های محصول خریداری نمایید. در نظر داشته باشید ال سی دی نا معتبر یا تقلبی باعث آسیب رسیدن به سایر قسمت های گوشی می شود

انواع ال سی دی

یکی از مشکلات بعد از تعویض ال سی دی تبلت، عدم آگاهی از نوع ان سی دی خریداری شده است. به طور معمول ال سی دی های دارای IC از کیفیت پایین تری برخوردار بوده و بیشتر با نام ال سی دی کپی می شناسید.

نوع دوم ال سی دی ال سی دی ها به نام ال سی دی روکار بوده که جزء بهترین نوع ال سی دی ها است. این نوع ال سی دی ها معمولاً از گوشی یا تبلت های باز شده استفاده می شود که نوعی ال سی دی استوک است و کیفیت بهتری نسبت به ال سی دی های دیگر دارد.

جمع بندی درباره مشکلات بعد از تعویض ال سی دی تبلت

ال سی دی شرکت، ال سی دی اورجینال بوده که توسط شرکت وارد کشور می‌ شود و دقیقاً مشابه قطعه اصلی گوشی یا تبلت شما است. حداقل مقدور سعی کنید از نوع روکار یا شرکتی خریداری نمایید که قیمت بالا تری داشته ولی کیفیت بهتری برای شما خواهد داشت.

در این مقاله به بررسی مشکلات بعد از تعویض ال سی دی تبلت پرداختیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد تعویض ال سی دی یا تعمیر تبلت و گوشی موبایل با شرکت آنی تعمیر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.