تعمیر موبایل سامسونگ یکی از خدماتی است که توسط کارشناسان و فنی کاران ما ارائه می‌شود. لذا بر آن شدیم تا بخاطر تجربه‌ای که داریم، مقاله‌ای تنظیم کنیم که برخی از سوالات شما را پاسخ بدهد. اگر گوشی‌تان سامسونگ است و می‌خواهید بدانید، مهمترین دلایل روشن نشدن موبایل سامسونگ چیست، خواندن این متن را از دست ندهید.

تعمیر موبایل سامسونگ در آنی تعمیر

دلایل روشن نشدن موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ، کار سختی نخواهد بود، اگر بدانیم مشکل آن دقیقا چیست و چرا بوجود آمده است. گاهی اوقات روشن نشدن گوشی، یک اتفاق کاملا عادی است. این موضوع حتی می‌تواند برای گوشی‌های باکیفیت سامسونگ نیز اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق به صورت ناگهانی رخ دهد، ممکن است ارتباط مستقیمی با سیستم عامل گوشی نداشته باشد. فنی کاران ما، دلایل روشن نشدن گوشی را در اختلالی که در سخت افزار بوجود آمده است، می‌دانند. گاهی نیز نرم افزار می‌تواند دچار اختلال در عملکرد شده باشد.

همچنین شما عزیزان می توانید جهت مشاوره مشکلات موبایل با آنی تعمیر در ارتباط باشید.

شاید نخستین کاری که یک کاربر پس از مشاهده صفحه سیاه گوشی خود انجام می دهد، نگه داشتن دکمه پاور است. گوشی سامسونگ باز هم روشن نمی شود. شاید این موضوع به خاطر یک برنامه بدافزار باشد که در گوشی شما نصب شده است. در ادامه توجه شما را به سایر اطلاعات در این زمینه جلب می‌کنیم:

  • چنانچه از شارژ کامل گوشی خود مطمئن هستید، تعویض باتری بتواند کمک کننده باشد،
  • شاید گوشی شما به بروزرسانی نرم افزاری نیاز داشته باشد،
  • اطمینان حاصل کنید که گوشی در آب نیفتاده باشد،
  • یکی از مشکلات احتمالی می تواند در سخت افزار اتفاق افتاده باشد.

بیشتر بدانید : هزینه تعمیر هارد گوشی سامسونگ

تعمیر گوشی سامسونگ بعد از بروزرسانی

در تعمیر گوشی سامسونگ توجه به این نکته حائز اهمیت است که بدانیم دلیل بوجود آمدن مشکل چیست. گاهی اوقات روشن نشدن گوشی سامسونگ پس از بروزرسانی اتفاق می افتد. در چنین شرایطی ممکن است گوشی بریک Brick کند. این حادثه زمانی رخ می دهد که گوشی دیگر قادر به کار کردن نیست با پس از روشن شدن و نمایش لوگوی شرکت سامسونگ خیلی زود خاموش می شود.

تعمیرکاران گوشی به این اتفاق، چرخه معیوب بووت لووپ می گویند و گوشی در واقع در این چرخه گیر می کند. راه کار این مشکل این است که تمامی اطلاعات خود را قبل از شروع پشتیبانی یا Back-up نمایید. پیشنهاد می شود از تمامی اطلاعات گوشی خود بک آپ بگیرید. این امر باعث می شود تا در صورت بروز این گونه پیشامدها، دسترسی شما به اطلاعات گوشی از بین نرود.

بهتر است از یک سرویس ابری ایمن استفاده کنید تا هر گاه خواستید، این اطلاعات دوباره بازیابی شوند. همچنین توصیه می کنیم تمامی اطلاعات خود را بر روی کامپیوتر شخصی اتان بک آپ نمایید. در این شیوه می توانید با استفاده از سیم یو اس بی به کامپیوتر خود متصل شوید و پشتیبانی لازم را به عمل آورید.

در تعمیر گوشی سامسونگ به باتری توجه شود

همیشه در تعمیر گوشی سامسونگ اولین مساله ای که مورد بازبینی قرار می گیرد، بررسی باتری است. گاهی اوقات باتری ممکن است دچار مشکلی مقطعی شده باشد. در اولین اقدام مطمئن شوید که شارژر گوشی شما اصل است و کار شارژ درست انجام شده است. سپس یک ربع ساعت گوشی را مجددا به برق بزنید و در این فاصله اصلا به گوشی کاری نداشته باشید.

موبایل  را به safe mode ریبوت نمایید

در تعمیر موبایل سامسونگ ، توجه به سیف مود نیز می تواند تاثیر گذار باشد. از جمله دلایلی که باعث می شود تا گوشی روشن نشود، نصب برنامه هایی است که برای موبایل شما مناسب نیست. این نوع برنامه ها باعث می شود تا عملکرد گوشی شما را تحت تاثیر منفی خود قرار دهند. گاهی اوقات نصب این برنامه ها، سبب می شود که گوشی روشن شود اما پس از نمایش لوگوی سامسونگ دوباره صفحه خاموش شود.

بهتر است در این شرایط شما موبایل خود را در وضعیت سیف مود یا  safe modeریبوت نمایید. برای این کار نخست ، دکمه خاموش-روشن را نگه دارید تا لوگوی شرکت نمایش داده شود. سپس دکمه پاور را ول کنید و هر دو کلید بلند و کم کردن صدای موبایل را بین انگشت فشار دهید. با این روش گوشی به حالت safe mode تغییر وضعیت می دهد. حالا قادرید، به آسانی برنامه های نامناسب را از گوشی خود پاک کنید.

شما می توانید برای آگاهی از دلایل روشن نشدن موبایل سامسونگ خود از ما مشاوره بگیرید تا ما شما را در این امر راهنمایی کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس ما 09125234997 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.