در آنی تعمیر شما می توانید با خیال راحت، تعمیر تبلت خود را به ما بسپارید. در این مرکز همکاران ما با تخصص و مهارت کافی به تعمیر تبلت شما می پردازند. می توانید با ما تماس بگیرید و با کارشناسان مربوطه در این خصوص مشورت کنید، کارشناس ما در آنی تعمیر مشکل شما را راهنمایی می کند، شاید اصلا نیازی نباشد تبلت خود را تعمیر کنید و با راهنمایی کارشناس مشکل تبلت شما حل شود. اما اگر مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری برای تبلتتان ایجاد شده بود به شما می گوید تا برای تعمیر تبلت خود به ما و یا مراکز دیگر مراجعه کنید. اطلاعاتی درباره تعویض ال سی دی تبلت بدانید.

نمایندگی تعمیر تبلت

آنی تعمیر، نمایندگی تعمیر تمام برند های تبلت

در این مرکز کارشناسان ما می توانند تمام برند های موجود تبلت را تعمیر کنند و با تخصص و مهارت لازم هرگونه مشکلی را برطرف نمایند. البته تبلت ها تفاوت اندکی در تعمیر دارند و کافیست یک متخصص تخصص کافی در این زمینه داشته باشد.

اما شما باید این نکته را به یاد داشته باشید که برای تعمیر تبلت خود حتما به یک مرکز استاندارد مراجعه کنید.

هزینه تعمیر تبلت در آنی تعمیر

تعمیر تبلت معمولا بسیار هزینه بر است. اما بعضی از تعمیرات مصل تعمیر نرم افزار تبلت و یا ترمیم برخی از قطعه ها را می شود با هزینه کمتری انجام داد. اما بعضی از قطعه ها مثل تاچ ال سی دی را باید با هزینه بالایی تعمیر کنید. شما می توانید بعد از اینکه تبلت شما توسط متخصص معاینه شد و مشخص شد کدام قسمت تبلت آسیب دیده است هزینه را از کارشناس مربوطه بپرسید. گاهی بعضی از قطعات نیاز به تعویض دارند، در کل هزینه تعمیر تبلت به میزان آسیب دیدگی دستگاه بستگی دارد.

تعمیر تمام برند های تبلت و آیپد

در نمایندگی تعمیر تبلت آنی تعمیر زیر نظر نمایندگی اپل، آیپد خود را هم معالجه کنید! برای اینکه این دستگاه ها از تبلت کمی حساس تر هستند برای تعمیر آیپد تیمی از با مهارت ترین متخصص ها داریم. این افراد پس از سال ها تجربه و استفاده از به روز ترین ابزارهای تعمیر تبلت و آیپد با مناسب ترین قیمت خدمات ما را به شما ارائه می کنند.

تعمیر تمام برند های تبلت و آیپد

در صورت مشاهده هرگونه مشمل نرم افزاری و یا سخت افزاری در آیپد خود می توانید به ما اعتماد کنید و دستگاه را به ما بسپارید. در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل آیپد شما تشخیص داده می شود و حل خواهد شد. تمامی خدماتی که توسط ما در نمایندگی تعمیر تبلت آنی تعمیر به شما ارائه می شود همراه با گارانتی معتبر است.

تعمیر باتری تبلت در آنی تعمیر

یکی از متداول ترین مشکلاتی که برای تبلت ها به وجود می آید، خالی شدن زود به زود باتری دستگاه است. به طوری که گاهی برای استفاده از تبلت خود مدام باید کنار پریز برق باشید! معمولا باتری ای که در تبلت استفاده می شود از نوع لیتیوم یونی است. اما عملکرد این باتری ها پس از مدت کوتاهی  کاهش پیدا می کند و حتی ممکن است باتری بمیرد! زود زود خالی شدن باتری نشان دهنده ی کم شدن توان باتری است. نگران نباشید کارشناسان ما در آنب تعمیر می توانند به راحتی باتری تبلت شما را تعمیر کنند. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر تبلت اعتقاد دارند که استفاده ناصحیح از دستگاه و یا استفاده از سیم شارژر و یا کلگی نامرغوب می تواند منجر به خراب شدن باتری شود.

اگر باتری عمر مفید خودش را کرده باشد و یا به دلیل استفاده ناصحیح توسط کاربر نفس های آخر خود را می کشد کارشناسان توصیه می کنند تا باتری تعویض گردد.

تعمیر باتری تبلت در آنی تعمیر

باتری های لیتیوم یونی داخلی چگالی انرژی بسیار بالایی دارند و به همین دلیل دیر تر خالی می شوند. اما به مراقبت زیادی نیاز دارند. در قدم اول شما فقط مجازید که از شارژر مخصوص خود دستگاه استفاده کنید. هرچند بعد از تمام شدن عمر مفید باتری شما ناچار هستید که آن را تعویض کنید. برای این کار می توانید به متخصصان ما در نمایندگی تعمیر تبلت آنی تعمیر مراجعه کنید. عمر متوسط یک باتری لیتیوم یونی در تبلت ۳۰۰ تا ۵۰۰ سیکل شارژ می باشد. منظور از سیکل شارژ، استفاده از دستگاه از شارژ ۱۰۰ در صد تا ۰ در صد و شارژ کامل مجدد است.

تعویض سوکت دستگاه

گاهی اوقات ممکن است هرچقدر دستگاه را به شارژر متصل می کنید تبلت شارژ نشود. برای این که مطمئن باشید تبلت شما همچنان سالم است از یک کابل دیگر شارژ کردن را امتحان کنید. اگر شارژ نشد احتمالا سوکت شارژر تبلت خراب شده است. البته مشکلات دیگری هم در سخت افزار تبلت ممکن است باعث بروز این اتفاق شود اما تشخیص آن به عهده متخصصان تعمیر تبلت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.