هزینه تعمیر هارد گوشی سامسونگ چقدر است؟ تعمیر هارد گوشی سامسونگ یکی دیگر از خدمات بی نظیر واحد تعمیرات موبایل در آنی تعمیر می باشد. در اثر خراب شدن هارد ممکن است که اطلاعات روی گوشی مثل عکس ها و فیلم ها، پیامک ها و اطلاعات دیگر پاک شوند و یا حتی ممکن است در اثر یک بی دقتی از جانب کاربر پاک شده باشند. اما آیا می توان این فایل ها را برگرداند و هارد گوشی را هم تعمیر کرد؟ در جواب این سوال باید گفت بله می توان این کار را انجام داد. شما می توانید با تماس با آنی تعمیر، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید و همچنین با کارشناسان مربوطه در واحد تعمیر موبایل سامسونگ مشورت نمایبد.

نشانه های خراب شدن هارد گوشی سامسونگ

نشانه های خراب شدن هارد گوشی سامسونگ

علائم خراب شدن هارد گوشی سامسونگ بسیار سادت است و این موضوع به راحتی تشخیص داده می شود. به طور مثال اگر گوشی شما به صورت کاملا ناگهانی خاموش می شود و یا گوشی بعد از روشن شدن روی صفحه ی لوگوی سامسونگ گیر می کند، احتمال زیاد نیاز به تعمیر هارد گوشی سامسونگ شما وجود دارد.

اگر نتوان این قطعه را تعمیر کرد باید تعویض شود اما بازهم به احتمال زیاد می توان اطلاعات آن را ریکاوری نمود. قبل از آن که پس از بروز این مشکلات به تعمیر هارد گوشی سامسونگ بپردازیم گوشی را فلش می کنیم، اگر مشکل رفع نشد برای تعمیر و یا تعویض هارد اقدام می کنیم. یکی دیگر از علائم خراب شدن هارد این است که گوشی روشن می شود اما نمی توان اطلاعات روی گوشی را مشاهده کرد و یا اطلاعات جدیدی روی آن دخیره نمود. این مورد هیچ دلیل دیگری به جز خرابی هارد ندارد.

 • پاک نشدن اطلاعات و تنطیمات دستگاه بعد از ریست فکتوری کردن
 • هنگ کردن مداوم گوشی
 • خاموش شدن کامل گوشی پس از نصب رام یا فلش
 • مشاهده پیغام Encrypt Unsuccessful هنگام بالا آمدن گوشی
 • ویبره های پشت سر هم دستگاه هنگام بوت شدن گوشی
 • پیغام internal stronge damaged
 • وارد شدن بی دلیل به صفحه ریست تو فکتوری هنگام به روز رسانی
 • تغییر آیکون برنامه ها

موارد بالا هم می توانند از جمله مواردی باشند که علامت می دهند هارد آسیب دیده است و در حال خراب شدن است.

 

علت های خراب شدن هارد گوشی

عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند به هارد آسیب بزند. این عوامل می توانند زمینه ساز نیاز به تعمیر هارد گوشی سامسونگ را ایجاد کنند و فقط دیگر بحث بازیابی اطلاعات در کار نباشد. ضربه خوردن و یا آب خوردن به گوشی از شایع ترین دلایلی هستند که منجر به خراب شدن هارد گوشی سامسونگ می شوند و در کارکرد آن ها اختلال ایجاد شود. در این صورت کمی بعد از ضربه خوردن و یا آب خوردن گوشی خاموش می شود و دیگر روشن نمی شود. اتفاقات دیگری که ممکن است به هارد گوشی شما صدمه بزنند در زیر آورده شده است:

 • اجرای بازی های سنگین با گرافیک بالا
 • استفاده از شارژر های فیک و یا شارژر های دیگر موبایل ها
 • ریست فکتوری شدن دستگاه در زمان شارژ
 • ریست فکتوری شدن گوشی وقتی کمتر از ۲۰ درصد شارژ دارد

اگر شما عزیزان متوجه شدید که هارد موبایلتان دچار مشکل شده است، برای تعمیر هارد گوشی سامسونگ خود می توانید با ما در آنی تعمیر تماس بگیرید و موبایل خود را سالم در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

روند تعمیر هارد گوشی سامسونگ

تعویض هارد گوشی سامسونگ

ما تمام تلاشمان را برای تعمیر هارد گوشی شما انجام می دهیم، اما در برخی از مواقع دیگر کاری از دست متخصصین ما ساخته نیست و هارد گوشی شما باید تعویض گردد. مصلا اگر هارد سوخته باشد دیگر عملا نمی توان آن را تعمیر نمود. البته تعویض هارد هم نیاز به مهارت ویژه ای دارد و باید با ابزار مخصوص انجام پذیرد.

 

روند تعمیر هارد گوشی سامسونگ

تعمیر هارد گوشی موبایل سامسونگ با تعمیر هارد لپ تاپ بسیار متفاوت است. برای تعمیر موبایل سامسونگ متخصصین ابتدا آی سی ها را از روی برد بررسی می کنند و در صورت نیاز آن ها را با آی سی های جدید جایگزین می نمایند. سپس اطلاعات گوشی شما را بازیابی می کنند تا فایل هایی که پاک شده اند، مجددا قابل استفاده باشند.

 

هزینه تعمیر هارد گوشی سامسونگ

این مورد به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. میزان خرابی هارد و مدل گوشی شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود. در هر صورت هزینه تعمیر هارد از هزینه تعویض هارد گوشی کمتر خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه : مشکلات سخت افزاری موبایل و برطرف کردن آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.