پشتیبانی خدمات

 

پشتیبانی : قطعا شما هم به عنوان یک فرد عاقل تعمیر تلفن همراه خود را به یک فرد غیر متخصص نمی سپارید. این روزها قیمت تلفن همراه افزایش بسیار زیادی داشته است و یکی از دلایل آن این است که تکنولوژی های به کار رفته در موبایل پیچیده تر شده اند. لپ تاپ هم مانند موبایل یک وسیله گران قیمت و پرکاربرد است که بسیاری از ما از آن ها استفاده می کنیم.

در واقع زندگی به لطف وجود این تکنولوژی ها لذت بخش تر شده است. به دلایل بالا تعمیرات تلفن همراه و لپ تاپ یک مهارت تخصصی و حساس تلقی می شود و شما تنها به افرادی می توانید اعتماد کنید که تکنولوژی های روز را به طور کامل بشناسند و در کنار این تجربه، تجهیزات حرفه ای نیز داشته باشند. به شما پیشنهاد می کنیم به مرکز تخصصی آنی تعمیر اعتماد کنید.

بزرگترین هدف ما در آنی تعمیر این است که هزینه های شما را برای تعمیر لپ تاپ و موبایل کاهش دهیم و سرعت و کیفیت خدمات را بهبود ببخشیم.

بارها دیده شده است که افراد برای تعمیر موبایل و یا لپ تاپ خود به سراغ افراد غیر متخصص می روند و نه تنها مشکل وسیله اشان رفع نمی شود، بلکه موبایل و یا لپ تاپ آن ها با مشکلات بیشتری هم رو به رو می شود. از طرفی بعد از تعمیر موبایل و تحویل دستگاه هیچ تضمینی از سوی تعمیرکار داده نمی شود و حتی گاهی بزرگ روی مرکز تعمیرات نوشته اند که مرکز هیچ مسئولیتی در قبال خاموش شدن دستگاه هنگام تعمیر ندارد.

 

ضمانت و گارانتی خدمات

در این راستا ما در آنی تعمیر کوشیده ایم نگرانی های شما بابت استفاده از قطعات اصلی و حل مشکل دستگاهتان برطرف کنیم، به همین منظور پس از تعمیر انواع گوشی موبایل و لپ تاپ به شما ضمانت تعمیر می دهیم. تعمیر موبایل و لپ تاپ در آنی تعمیر سبب افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد و در انتهای کار ضمانت تعمیر و اصالت قطعات به شما داده می شود. همچنین یک مهلت تست چند روزه در اختیار کاربر قرار می دهیم.

سعی مرکز تخصصی تعمیرات آنی تعمیر این است که دستگاه شما را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر کنیم و حتی آن را در یک روز به شما تحویل دهیم، البته واضح است که گاهی اوقات ایراد اصلی موبایل و یا لپ تاپ نیاز به بررسی بیشتری دارد و باید مدت بیشتری برایش زمان گذاشت. اما در هر صورت تعمیر موبایل و یا لپ تاپ شما نهایتا تا ۴۸ ساعت انجام خواهد شد.

 

پشتیبانی و گارانتی آنی تعمیر

 

در آنی تعمیر شما می توانید موبایل و لپ تاپ خود را در هر برندی با خیال راحت به ما بسپارید و از خدمات به صرفه و سریع و تضمینی ما بهره مند شوید. کارشناسان ما قادرند تمامی برندهای موبایل از جمله سامسونگ، آیفون، شیائومی، هوآوری، آنر، سونی، نوکیا و … را تعمیر نمایند. همچنین برای تعمیر لپ تاپ از مهندسین با تجربه و حرفه ای سخت افزار استفاده می کند تا خیال شما از بابت کیفیت خدمات راحت باشد. در پایان نیز ضمانتی جهت تضمین استفاده از قطعات اصلی به شما عزیزان داده می شود.

 

خدمات آنی تعمیر

  • تعمیر موبایل در تمام برند ها
  • تعمیر تبلت در تمام برند ها
  • تعمیر لپ تاپ
  • آموزش تعمیرات موبایل

پشتیبانی خدمات

همچنین پس از انجام تعمیرات شما می توانید از پشتیبانی ما در آنی تعمیر بهره مند شوید و با تماس با ما با کارشناسان مربوطه صحبت کنید و راهنمایی لازم را بگیرید. شما عزیزان می توانید قبل از اقدام برای تعمیر موبایل، تبلت و یا لپ تاپ خود هم با شماره تلفن ما تماس بگیرید و درخواست تعمیر وسیله در محل را درخواست نمایید. ما برای سلامتی شما عزیزان ارزش زیادی قائل هستیم و پیشنهاد می کنیم تا پایان شیوع کرونا تعمیر وسیله را در مجموعه انجام دهیم. لازم به ذکر است مدت زمان گارانتی تعمیر موبایل و لپ تاپ شش ماه تا یکسال می باشد.

هدف ما در آنی تعمیر تسهیل ارائه خدمات تعمیر موبایل و لپ تاپ است و نگرانی مشتریان را در خصوص تعمیر بی کیفیت و غیر تخصصی رفع می کنیم. شما می توانید با توجه به ضمانت و پشتیبانی خدمات با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید و در کمترین زمان ایراد دستگاه خود را بر طرف نمایید.